Ogłoszenia duszpasterskie

 

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia parafialne 14.10.2018

www.mragowo.saletyni.pl

  1. Zachęcamy wszystkich a zwłaszcza dzieci do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych.
  2. Dzisiaj młodzież z naszej parafii zbiera ofiary do puszek na fundusz stypendialny dla ubogiej młodzieży.
  3. Przeżywamy w Kościele powszechnym Synod poświęcony młodym ludziom. W ramach duchowego wsparcia dla tego wydarzenia zapraszamy na Warmińską Sztafetę za Synod w najbliższy piątek 19 października, w programie

17.00 konferencja w sali kinowej

18.40 przywitanie Krzyża Lednickiego

19.00 Eucharystia

20.00 Uwielbienie i adoracja do 24.00.

  1. Honorowi Dawcy Krwi mogą oddać krew w tym miesiącu po raz drugi 24 października, w godzinach od 8:30 do 12:00 w Bursie Miedzyszkolnej ul. Mrongowiusza 65b
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10,30 będzie adoracja wynagradzająca.
  3. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę kwestujemy na system multimedialny i nagłośnienie w naszym kościele. W czwartek po Mszy św. Wieczornej zapraszamy Radę Parafialną, na spotkanie w celu wyboru oferty. Za ofiary złożone na ten cel serdecznie dziękujemy.
  4. Wspomnienia liturgiczne tygodnia: w poniedziałek św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła; we wtorek św. Jadwigi Śląskiej; w środę św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika; w czwartek ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY; w sobotę św. Jana Kantego, prezbitera.
  5. W aktualnym numerze Gościa Niedzielnego możemy przeczytać o tym jak pontyfikat Jana Pawła II zmienił świat, oraz znajdziemy poradnik dotyczący wyborów samorządowych.
 
 
 

     XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

Ogłoszenia parafialne 07.10.2018

www.mragowo.saletyni.pl

1. W przyszłym miesiącu będziemy się modlić za naszych bliskich zmarłych. Imiona zmarłych można wypisać na kartkach wyłożonych przy wejściu do kościoła. Prosimy o czytelne ich wypełnienie.
2. W poniedziałek msza św. o godz.18.00 będzie z udziałem wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Po mszy św. wspólnota zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu.
3. Młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania zapraszamy w najbliższy czwartek na Mszę św. o godzinie 18.00 a po niej na pierwsze spotkanie.
4. W przyszłą niedzielę młodzież z naszej parafii będzie zbierać ofiary do puszek na fundusz stypendialny dla ubogiej młodzieży.
5. Honorowi Dawcy Krwi mogą oddać krew w tym miesiącu dwa razy w środę 10 października i 24 października, w godzinach od 8:30 do 12:00 w Bursie Miedzyszkolnej ul. Mrongowiusza 65b!
6. Otrzymujemy pierwsze oferty na system multimedialny. Po zebraniu ofert wybierzemy razem z Radą Parafialną to, co będzie najlepsze. Za ofiary złożone w przyszłą niedzielę i za dwa tygodnie na ten cel serdecznie dziękujemy.
7. Wspomnienia liturgiczne tygodnia: w sobotę bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. Święto patronalne w naszej sąsiedniej parafii.
8. Zachęcamy was do lektury dobrej prasy, pamiętajmy że czym się karmimy takimi się stajemy. W tym tygodniu w Gościu Niedzielnym znajdziemy płytę DVD z filmem pt; „Sprawa Chrystusa”