Ogłoszenia duszpasterskie

           

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

 

Ogłoszenia parafialne 17.06.2018

 

 
1.   
Dzisiaj III niedziela miesiąca po mszy św. o godz.10.30 będzie adoracja wynagradzająca.
2.   
Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, odprawiane codziennie o godz. 1730.  
3.    W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć ks. Alfreda Piechotę MS pracującego na Białorusi, który podczas kazań opowie nam o swojej pracy . Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby kościoła na Białorusi.
4.    W najbliższą niedziele będziemy przeżywać Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, patrona kaplicy dojazdowej w Wierzbowie. Z tej racji Odpust w Wierzbowie w przyszłą niedzielę o godz. 900.
5.    Dzisiaj będzie kolejna kwesta przeznaczona na nagłośnienie kościoła wraz z systemem multimedialnym do wyświetlania tekstów pieśni. Składamy serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na ten cel, jak również składamy Bóg zapłać tym, którzy podejmują trud zbierania ofiar. Bóg zapłać również za ofiary składane bezpośrednio na konto parafialne.
6.    W przyszłą niedzielę, jako w czwartą niedzielę miesiąca, po każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszek na sprzątanie kościoła. Bardzo prosimy o ofiary na ten cel. 
7.    Zapraszamy serdecznie wszystkich na WIECZÓR MIŁOSIERDZIA, który odbędzie się w poniedziałek w naszej Parafii o godz. 18.00. Nie bójmy się skorzystać z tego daru łaski i ofiarujmy swój czas Jezusowi, trwając na wspólnej modlitwie uwielbienia. Wspólne uwielbienie prowadzić będzie Saletyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji. Plan czuwania na plakacie.
8.   
W środę wspólnota Apostolstwa Rodziny Saletyńskiej zaprasza na mszę św. o godz.18.00, po Mszy św. odbędzie się spotkanie  w domu parafialnym.
9.    W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: w czwartek wsp. św. Alojzego Gonzagi zakonnika

10.  Zachęcamy do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego w którym znajduje się: artykuł o miejscu, które warto odwiedzić, aby nacieszyć oko i ducha. Bazylika Najświętszej Maryi Panny na Świętej Górze koło Gostynia, oraz o kryzysie słowa drukowanego, czyli o poważnym spadku wydawanych drukiem czasopism i ważny przykład w jaki sposób głosiciele Jezusa mogą nas zabrać w fascynującą podróż po świecie wiary za pomocą narzędzi medialnych. Jest również do nabycia Mały Gość Niedzielny.  Zapraszamy też do odwiedzenia sklepiku.